فروش برترین پایان نامه ها و مقالات با فرمت ورد ( قابل ویرایش) با نازلترین قیمت

پرفروش ترین محصولات

کسب درآمد200 هزار تومان در 10 دقیقه

درمان و مراقبت

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت

تعداد صفحات: 30

 

درمان و مراقبت

طيفي از مراقبت و درمان ها براي درمان بيماري و ناتواني استفاده مي شوند . اين طيف از طب داراي دانش فني ـ بالا ـ مانند آنچه در بخش مراقبت ويژه ي بيمارستان اعمال مي شود ـ تا درمانهايي كه براي ناتواني مورد استفاده اند متغير است به علاوه درمانهاي مكمل مانند سيپروپراكتيك و طب سوزني در حال حاضر به صورت گسترده استفاده مي شوند .

درمان فوريت هاي طبي مانند ايست قلبي را ممكن است بتوان در محل حادثه توسط پيرا پزشكان با استفاده از تجهيزات نگهدارنده ي حيات و روش هاي احياء درمان كرد مفاصل سفت و ضعف عضله را مي توان با روشهاي جسماني مانند ماساژ و تمرين درمان كرد اين روش ها به طور معمول بخشي از برنامه ي فيزيوتراپي را تشكيل مي‌دهند .

آموزش هماهنگي كارهاي دستي :

بيماري هايي مانند التهاب مفصلي روماتيسمي موجب اختلال در هماهنگي عضلات سست فرد مبتلا مي شوند كاردمان مي تواند وسايل كمكي عملي مانند شيشه بازكن را مهيا كند .

نحوه انجام طب سوزني :

در اولين ويزيت با متخصص طب سوزني او در مورد تاريخچه ي طبي و نحوه زندگي شما مي پرسد متخصص طب سوزني وضعيت شما را با نگاه كردن به زمان و لمس دوازده نبض ـ شش نبض در هر مچ ـ ارزيابي مي كند . مطرح مي شود كه هر نبض اطلاعاتي در مورد سلامت ناحيه خاصي از بدن به دست مي دهد اگر متخصص طب سوزني يك پزشك باشد ، او شما را با انجام معاينه ي فيزيكي و نگاه به سوابق طبي‌تان بررسي خواهد كرد .

متخصص طب سوزني از شما مي خواهد تا لباسهايتان را در بياوريد تا نقاط سوزني ديده شوند و سپس بر روي يك ميز معاينه قرار گيرد . بين شش و دوازده نقطه سوزني در هر دفعه مورد استفاده قرار مي گيرند كه بسته به مشكل مربوطه است ـ ممكن است احساس خفيفي از گز گز شدن بهنگام فرو بردن سوزنها احساس شود . ولي يك متخصص طب سوزني ، سوزنها را چند ثانيه مي چرخاند تا نقاط سوزني را تحريك كند . وقتي سوزنها در محل قرار دارند ممكن است اندكي احساس كرختي و درد خفيف كنيد .

پزشكاني كه طب سوزني انجام مي دهند ممكن است از تحريك الكتريكي براي تحريك نقاط سوزني ويژه از طريق سوزنها استفاده كنند .

سوزنها به مدت چند ثانيه تا يك ساعت در محل نگهداشته مي شوند ولي زمان معمول در اكثر موارد 30-20 دقيقه است . سپس سوزنها با مهارت و سرعت بيرون آورده مي‌شوند .

درمانهاي دستكاري كننده :

دستكاري استخوانها و عضلات بمنظور درمان بيماريهاي ستون فقرات و مفاصل مي‌باشد.

تاريخچه دستكاري به عنوان درمان به اواسط قرن نوزدهم باز مي گردد كه در آن زمان دو روش جديد بر پاية اين عقيده ابداع شد كه بسياري از بيماري ها به دليل قرارگيري نا صحيح ستون نخاعي مي باشد .

از اين درمان براي طيف وسيعي از بيماريها استفاده مي شود امروزه اين دو نوع درمان دستكاري كنند ـ استئوپاتي و چيروپراكتيك ـ به طور عمده براي درمان بيماريهاي سيستم عضلاني


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 12,200 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file565_1217432_3443.zip15.5k

فيوز هاي الكتريكي

فيوز هاي الكتريكي فرمت فايل : word(قابل ويرايش)تعداد صفحات:56   فيوز وسيله اي است جهت محافظت از مدارهاي الكتريكي در مقابل بروز اشكالات ناشي از عبور جريان اضافي در آن، كه به وسيله ذوب شدن و قطع المنت داخلي آن كه معمولاً از جنس نقره يا مس مي باشد مدار باز شده و جريان بصورت آني قطع مي گردد.شكل 1- اجزاء تشكيل دهنده يك نوع فيوز ولتاژ پايين را نشان مي دهد كه ممكن است در آن بيش از يك المنت به صورت موازي در داخل محفظ ...

توضیحات بیشتر - دانلود 14,000 تومان